Chirurgia krótkoterminowa oka - NZOZ GOMED LUBACZÓW

NZOZ GOMED przeprasamy za utrudnienia
Title
Przejdź do treści
Created with
NZOZ GOMED
Oddział w Lubaczowie


NZOZ GOMED przeprasamy za utrudnienia
Chirurgia krótkoterminowa oka
Czym się zajmujemy.
Nasza Placówka Medyczna NZOZ Gomed w Lubaczowie to miejsce, w którym zrealizujesz wszystkie potrzeby związane ze zdrowiem wzroku. W naszych gabinetach lekarze zbadają Twój wzrok w ramach NFZ lub prywatnie. Wykonujemy szpitalne świadczenia zdrowotne w zakresie chirurgii krótkoterminowej oka. Zabiegi w ramach chirurgii krótkoterminowej oka wykonywane są na podstawie obowiązującego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia w czasie uzgodnionym z pacjentami. Szpitalne świadczenia medyczne w zakresie chirurgii krótkoterminowej oka  finansowane ze środków publicznych są udzielane na podstawie skierowania lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.
Dzięki kompleksowej obsłudze medycznej pokierujemy cię w dalszej drodze do lepszego widzenia.
W naszych gabinetach, możesz również zapisać się na szybkie leczenie zaćmy w NZOZ GOMED.

NZOZ GOMED przepraszamy za utrudnienia
Objawy zaćmy.
Zaćmę możemy rozpoznać po tym, że obraz staje się nieostry i zamglony i nie pomagają nam żadne szkła. Jasne kolory sprawiają wrażenie ciemnych. Lepiej widzimy o zmierzchu oraz przy zachmurzonym niebie. Z biegiem czasu widzenie w nocy lub ciemnym pokoju jest niemożliwe. Gdy następuje zmętnienie soczewki można zauważyć zmianę koloru źrenicy z czarnego na szarobiały.
Jeśli występuje u Państwa któryś z powyższych czynników zalecamy udać się do lekarza celem dalszej diagnozy i potencjalnego leczenia.
NZOZ GOMED przepraszamy za utrudnienia
Jak wyleczyć zaćmę ?
Nasi specjaliści pomogą przywrócić ostrość widzenia i uwolnić od okularów już w jeden dzień! Operacja jest bezbolesna  i szybka, trwa zaledwie około 20 minut,  polega na usunięciu zmętniałej soczewki i wszczepieniu nowej. Wynikiem operacji jest ogromny komfort widzenia, kontury są wyraźne, kolory jasne lub ciemne (prawidłowo rozróżniane). Od razu po operacji możemy wrócić do normalnego życia i w pełni funkcjonować, widząc już wyraźnie. Następuje znaczna i odczuwalna poprawa ostrości widzenia.
NZOZ GOMED przepraszamy za utrudnienia
Nowoczesność to pewność leczenia.
NZOZ GOMED w Lubaczowie to nowoczesna placówka nastawiona na leczenie wad wzroku, a przede wszystkim usuwaniu zaćmy. Cała zdobyta wiedza i umiejętności organizacyjne są wykorzystywane aby pomóc Państwu. Zapewniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lekarzy, co pozwala przeprowadzać zabiegi okulistyczne, które są profesjonalne, skuteczne i w pełni bezpieczne dla pacjentów naszej kliniki.
Nasza oferta.
NZOZ Gomed może Państwu zaoferować zabiegi usunięcia zaćmy wykonywane przez zespół doświadczonych specjalistów w na terenie szpitala w Lubaczowie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, by jak najlepiej dopasować ofertę do Jego potrzeb. Przed zabiegiem dobierana jest odpowiednia soczewka na podstawie przeprowadzonych specjalistycznych badań i konsultacji z pacjentem tak, aby spełnić oczekiwania pacjenta oraz zapewnić mu najlepszą i skuteczną poprawę wzroku.
Created with
WebSite X5
Wróć do spisu treści