Poradnia specjalistyczna okulistyczna - NZOZ GOMED LUBACZÓW

NZOZ GOMED przeprasamy za utrudnienia
Title
Przejdź do treści
Created with
NZOZ GOMED
Oddział w Lubaczowie


NZOZ GOMED przeprasamy za utrudnienia
Poradnia okulistyczna
Czym się zajmujemy
W naszej placówce medycznej NZOZ GOMED prowadzimy poradnię przyszpitalną.  Udzielamy świadczeń finansowanych przez NFZ lub przez pacjentów  indywidualnie. Leczenie prowadzą wyłącznie lekarze okuliści specjaliści. Oferujemy porady okulistyczne, konsultacje, badania i zabiegi.
 NZOZ GOMED przepraszamy za utrudnienia
Usługi medyczne
Świadczymy:
 
  • Specjalistyczne badania okulistyczne.
  • Diagnostyka schorzeń okulistycznych młodzieży i dorosłych.
  • Leczenie schorzeń okulistycznych młodzieży i dorosłych.
NZOZ GOMED przepraszamy za utrudnienia
Nasi lekarze
W Poradni Okulistycznej nasi lekarze zajmują się kompleksową opieką nad  pacjentem w zakresie chorób oczu i przydatków oka (konsultacje  lekarskie, badanie ostrości wzroku, ocena dna oka, badanie pola  widzenia). Objawy, z którymi zgłaszają się pacjenci to m.in.:
  • zaburzenia widzenia,
  • łzawienie i świąd oczu,
  • uczucie suchości oka,
  • bóle głowy.
NZOZ GOMED przepraszamy za utrudnienia
Nowoczesne metody badań
W naszej placówce NZOZ GOMED w Lubaczowie jesteśmy przygotowani  do rzetelnej diagnostyki Waszego oka. Nasi okuliści, od wielu lat  zajmujący się problematyką chorób siatkówki, mają do dyspozycji  najnowszą aparaturę, która ułatwia obserwację choroby, diagnostykę jak i  leczenie większości chorób siatkówki i naczyniówki.

Wizyta
Powodem wizyty w gabinecie okulistycznym zazwyczaj bywa okresowa  kontrola oczu, dobór okularów lub dolegliwości narządu wzroku. Na  początku okulista przeprowadza z pacjentem wywiad, ogląda i dotyka  narząd wzroku. Czasami już to pozwala na postawienie diagnozy, ale  zawsze pomocne, a czasami niezbędne jest wykonanie badań okulistycznych  na aparaturze. Postęp w medycynie i technice spowodował rozwój metod  badawczych i aparatury diagnostycznej. Dziś często już podczas  podstawowych badań okulistycznych można z dużą dokładnością ocenić  zdrowie oka, profilaktycznie wykluczyć wady wzroku, a także w przypadku  chorób oczu pomóc w postawieniu diagnozy i prowadzeniu leczenia.
Wszystkie osoby zainteresowane umówieniem się na wizytę do okulisty, prosimy o wcześniejszą rejestrację – telefonicznie lub osobiście, w naszej placówce w Lubaczowie ul. Mickiewicza 168.
Created with
WebSite X5
Wróć do spisu treści